| Leon-Sergiu_Mager_1999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina dispun de maximum5200e.dilema e ca nu stiu ce sa aleg intre Audi a4 B72005-2006 1.9tdi.sau bmw320d 2004-2005 ..la bmw ma ingrijoreaza tractiunea spate? Va rog pareri.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Tractiunea spate iarna daca te poate deranja dar eu aveam intr-un bmw un sac cu nisip iarna happy Deci problema rezolvata.
BMW-urile consuma. Asta e de cand e lumea. Dar au un motor mai puternic mai de calitate. Si Aspectul e nebunie mai ales un Full Piele.
La Audi motoarele 1.9 TDI sunt foarte reusite. La fel si la el un Full Piele + pachet crom e mistocarie adevarata.Dar unu break.
Eu personal as alege un BMW 320d.
E motorul mult mai puternic parca sta mai bine pe drum ai incredere cum ar veni laughing Unu negru geamuri fumurii piele neagra e bestial.

| suntserios a răspuns (pentru FlorinCiokan):

De unde stii ca sta mai bine pe drum daca nici nu ai permis? si sacul ala de nisip nu te ajuta cand pierzi controlul intro curba cu tractiune spate si zero experienta

| FlorinCiokan a răspuns (pentru suntserios):

Nu prea cred ca ti-a cerut cineva parerea. Nu da raspunsuri doar pentru campionu zilei cu cele mai multe raspunsuri. Nu ma cunosti, eu am vorbit din cunostinte.