| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Vreau sa imi iau un scuter la mana a 2. Bugetul meu este cam restrans 12 milioane.Am posibilitatea sa imi aduca unchiul meu din germania.Crede-ti ca ar fi mai bine sa ii spun sa imi caute el ceva pana in 200 euro? Am auzit ca acolo sunt mai iefine si mai bune: )Sau dati-mi niste site-uri plsbig grin! Ms: X

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cauta pe bikeshop sau pe forumul scuteristi, de obicei acolo sunt mai bine intretinute dar pe la acelasi pret. In banii astia nu prea gasesti multe dar daca stii sa negociezi cumperi ceva cat de cat bunicel, dar dupa aia clar mai bagi ceva bani in el in timp, altceva mai bun nu ai ce sa iei!