| killerspike95 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa-mi spuneti ceva masini sport si sa fie nervoase ca am luat permisul si nu stiu ce masina sa-mi cumpar pana in 3900 de euro care ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Un VW Golf 4 1. 9TDI 131cp cu tractiune integrala!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Crezi ca faptul ca ABIA ti-ai luat permisul inseamna ca poti conduce o masina sport, "nervoasa"?
Mai bine capata ceva experienta pe o masina mai "cuminte" si pe urma treci la sportive. Asta, daca nu vrei cumva sa te sinucizi si sa mai tragi si pe altii dupa tine.

| Solovey a răspuns:

Cred ca mor de ras frate happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Solovey):

laughing

| Solovey a răspuns:

Vandrei-Honda? Pai ii ajunge 3000 doar de salonul la masina daca e Ia o Honda Civic. happy Iati frate o Dacie iar Dupa treci la o Honda Acord daca vrei ceva agresiv, BAFTA!

| robijam a răspuns:

Ai grija sa nu faci cunostinta cu stalpii si pomii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti un logan sa te mai temperezez un pic, ca vad ca esti cam nervos

| viotedy a răspuns:

Fii mai ponderat macar 1 an.

| cooldreams a răspuns:

Trabantul

| Florian20405 a răspuns:

Golf 3 gti care merge foarte bineebig grin
Audi big grin skoda ceva mai vechi dar nervos, dar la fel si eu iti recomand ceva mai slab precum o dacie, renault sa te obsnuiesti tongue
eu am inceput de la dacie veche pana am ajuns la rs laughing)winking

| EddiWeed a răspuns:

Ai grija sa nu dai cu ea in copac...

| Changes a răspuns:

O maşină nervoasă, pe bune?

| XtremeX a răspuns:

Bmw e36 (pisicuta) 2.4l
Mercedes e220 clk
Nissan Skyline

Răspuns utilizator avertizat
| radustroie a răspuns:

Frate iti recomand sa iti iei un lamborghini gallardo, un ferrari sau un bugatti veyron.tu alegi laughing)))))

| christiaan a răspuns:

Vw golf 3 gti