| Adryenutzu a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca la masina am nivelul pe joja mai jos putin de maxim este vreun risc sa merg cu ea asa!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Este un risc doar daca nivelul e sub minimum jojei. Daca e oriunde peste minim poti conduce linistit cat vrei. Si bineintels ii faci schimb-ul periodic.
Bafta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat e peste minim nu ar nicio treaba

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Atat timp cat nu e mai sus de maxim sau mai jos de minim, poti circula linistit.
Chiar si pe minim, poti circula linistit, cu conditia sa nu ajunga sub punctul de minim.

| vioricavio a răspuns:

Nu este nici un risc din cate stiu eu. Poti merge fara probleme si cand ajunge la semnul de minim.