| adi1999 a întrebat:

Salut tuturor, am desfacut la un bmw x6, scaunul de la sofer, partea aceea de sub genunchi, scaunele sunt cele cu memorie, le-am desfacut pentru ca nu mai mergea rotita aceea de a actiona partea la scaun, bune si frumoase am desfacut-o, ce sa vezi ca acum nu se mai deschide porbagajul de la buton si nici de la clapeta din spate. Adica sa se ridice automat, stiti cumva, poate sa fie de la mufele alea, ca nu am mai pus inapoi celelalte? Ps, maine imi vine rotita si le pun inapoi, doar ca as vrea sa fiu linistit!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo in servis ca o faci zob

| adi1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Wow ce mai raspuns, mersi oricum, am uitat sa mentionez, sa raspunda cei care cunosc care ar putea fi problema, ce i care au mai patit