| krysty199 a întrebat:

Salut va rog sa imi spuneti si mie cu se regleaza luminile din butoane adica cat de mult sa bata faza lunga/scurta Multumesc

Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

Eu o tin la 3 si si asa mi se pare ca nu e destul cateodata pentru faza scurta, bine depinde si de becul de la far cat e de uzat, cate ore de functionare are la activ, dar depinde de fiecare cum e obisnuit poate la tine vede mai bine la 2.

3 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Mergi la un perete si o reglezi in fuctie de cum bat farurile... apoi mai corectezi urmatoarea zi pana iei anumite repere

| Zedge a răspuns:

Normal in stanga sub volan pe bord trebuie sa fie o rotita de unde poti regla lumina farurilor si lumina de la bord.

| krysty199 explică (pentru Zedge):

Am gasit-o da la cat sa fie 1 2 sau 3? sau intre 2 si 3?

| Zedge a răspuns (pentru krysty199):

Eu o tin la 3 si si asa mi se pare ca nu e destul cateodata pentru faza scurta, bine depinde si de becul de la far cat e de uzat, cate ore de functionare are la activ, dar depinde de fiecare cum e obisnuit poate la tine vede mai bine la 2.