| Suleiman a întrebat:

Vad din ce in ce mai des de vanzare chevrolet camaro modelul din 2011-2014 3.6 rs la bani putini. Care e cauza?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Impozitu mare pe motorizare, consum mare si nu ai unde sai dai blana prin Romania aia e masina pentru USA

| Wr3nch a răspuns:

Probleme tehnice. Au fost rechemate la fabrica pentru doua probleme majore. Suruburile de la scaunele fata pot ceda si se lasa brusc in spate (ceea ce nu e grozav cand conduci) si zona unde bagi cheia e pozitionata rau si daca iti misti piciorul aiurea o poti scoate din contact in timp ce mergi (si se opreste motorul pe loc/ nu mai merg airbagurile.) Teoretic daca cei care vand masina au mers cu ea la reprezentanta cand au fost rechemate atunci nu sunt probleme.