| Alexandru_Mihai_2000_bXzM a întrebat:

Salut
vreau sa cumpar un motor lombardini LDA100 si sa il pun pe cositoare BCS dar are sensul de rotatie invers si nu cred ca merge.voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut Mihai

Eu te cred,si stiu ca esti inventiv,Pasionat,sau ai nevoie de asa ceva

Dar recomandarea mea este sa nu iti dai bani,pe ceea ce nu functioneaza

mai bine decat sa faci ceva ce nu merge,iti iei alta noua!

Mototrul merge cu sens invers? ok? eh, daca blocu motor(Cilindri/pistoni) sunt creati decat pe tractiune de fata(adica pe sens normal) nu poti modifica sensul, deoarece vor porni invers, nu se va face Presiune, si 100% nu va porni, in + te va costa si reparati.

Succes