| Deian_Ali_1980 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez un Audi a6 3.0, 211cp si vreau sa ii fac soft si as vrea sa stiu cat ma costa si cam ce putere poate scoate, iar la stage 2 ce putere si cat ma costa? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| NightCrawler919 a răspuns:

+- 50 Cp, pentru ca ar solicita prea mult motorul, daca câștigi mai mult de 50 cp, s-ar putea sa te lase turbina in mai puțin de un an, se freacă injectoarele, etc. Daca vrei sa faci stage 2 intervin mai multe modificări: EGR Off, DPF OFF, intercooler mai mare, kit ambreiaj pentru ca o sa-ți crape la un moment dat, galerie, evacuare goală cap coada inox ( pentru un sunet frumos )