| AdyA1998 a întrebat:

Salut, cam cat credeti ca ar costa un soft catre stage 3 pentru un audi tt sau un stage 3 in general? Buget 150 de milioane in bani vechi. As vrea raspuns de la cineva care se pricepe in domeniu

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu poti avea un raspuns clar pentru ca tu alegi ce piese cumperi. Te poate ajuta doar cineva care a mai facut la masina lui proprie. Daca vrei sa afli cat te-ar costa iti recomand sa mergi la un service care face si stage 3, ei fac de ani de zile si stiu cam la fiecare masina cam ce cost ar fi, ei iti pot face un pret si pentru manopera, si sincer as apela la ei pentru ca ei fac asta zilnic si se pricep.

| badpanda a răspuns:

Ai afumatoare 2.0 tdi sau un motor adevarat 2.0 tfsi?

| AdyA1998 explică (pentru badpanda):

2.0 tfsi

| badpanda a răspuns (pentru AdyA1998):

Doar din soft o duci lejer la 280 de cai.Eu am dat 1200 lei la TCM turbo.
Dupa aceea trebuie sa schimbi injectoare si pompa de inalta de benzina si cu stage 4 trece de 350.Cu evacuare 370.
Eu m-am oprit la 280 si am investit ceva in frane mai bune, dis uri sport placute ceramice, ambreiaj mai bun, anvelope de top.

| Maet6313 a răspuns:

Raspuns scurt si direct: intre 500-700 euro