| danutrobos2 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o masina, dar nu stiu ce sa imi iau, ma gandeam la renault laguna coupe, dar am zis sa intreb si alte persoane, gen caut o masina cat de cat sport acolo ceva cai, o masina care ar merge si tunata eventual, undeva pana in 10k euro, daca aveti sugestii sunt deschis, btw orice fara bmw

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Toyota CHR?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti aici: https://www.autohaus.de/
Mai adaugi 1000 de euro cel putin adusul.
Uita-te dupa variante de audi A5, ca ai zis ca vrei 'mai sport'.
Passat cc

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Megane 3 RS.

| VladAntonio a răspuns:

Îți recomand un audi A5 2010 2L la acesta suma cred ca vei găsi niște modele destul de întreținute. Plus ca mașina are deja 11 ani și e foarte cool designul.

| PetraMath a răspuns:

Audi A4 quatrro + s'line, benzina