| Maxiiiiii a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar o masina si la consum scrie 19 in oras,ce inseamna asta, adica e mult?

Răspuns Câştigător
| MaRkYaNn a răspuns:

19% este foarte mult pentru o masina. mai ales in oras. mai pe romaneste consuma 19 litri la 100 km!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

19? esti sigur? ce masina frate? e imens consumul? are motor de 3000-4000cm3?

| viotedy a răspuns:

E tractor, sau ce?

| Maxiiiiii explică (pentru viotedy):

Ford mustang v6

| viotedy a răspuns (pentru Maxiiiiii):

Ar trebui sa aiba consum oras 12-13, tot e mult.dar nu e numai asta la motoarele alea de 4600 cm3 o iei la fuga cand vine vorba de impozit si asigurare.nu te intrebi de ce sunt asa ieftine? toti vor sa scape de povara darilor si nici piesele nu le gasesti la colt de strada pentru ele.e vitezoman dar...

| Braunion a răspuns:

Este enorm.

| Sweety27 a răspuns:

Omg. e masina sau tank?

| Nostradamuss a răspuns:

Da e 19 fugi de ea!

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Uite doua masini care consuma cand le ambalezi si is mai ieftine si mai frumoase interorul decat mustang
http://www.autovit.ro/volkswagen-touareg-C29457812.html
http://www.autovit.ro/bmw-x1-C28383983.html

| Maxiiiiii explică:

E un ford mustang v6, nu e tank nici tractor

| Maxiiiiii explică:

Nu e tractor nici tank nici avion, e ford mustang v6