| Derw_Ely_ a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr un opel insignia dar am auzit ca is problematice model 2017-2019 vreau sa aud o părere de la un proprietar de opel sau fost proprietar multumesc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca ne luam dupa ceea ce spun unii si altii pe net nu am mai cumpara multe lucruri...
Per ansamblu imi pare super ok acesta masina, cum este tinuta de drum, aspectul etc
in ceea ce priveste fix ceea ce ai intrebat adica eventualele probleme mecanice, poti consulta forumuri opel din tara sau strainatate, acolo vei vedea multe raspunsuri la eventuale probleme "de fabrica"
Eu care doar am mers cu opel insignia nu iti pot da un raspuns pertinent in ceea ce inseamna problemele mecanice aparute
Oricum daca unii proprietari spun ca o anumita marca si model are anumite probleme, nici macar acest lucru nu are cea mai mare relevanta...mai ales daca vorbim de masini care au avut "n" proprietari anterior si mentenanta faca precar!

| sierra1 a răspuns:

E o masina excelenta pentru companii, familisti sau taxi, dar nu mai are acel factor wow

https://aproapemasini.com/......7-prezent/

| KovacsB a răspuns:

Un far costa 6000 de lei.O bara fata 3500.
Nu ma inspira.