| Beatrice a întrebat:

Cum vi se pare Noul Model de Opel Insignia? Dar noul jeep Opel Antara?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Posed un opel zafira si urmaresc tot ce apare pe piata din gama ''opel'', sunt abonat la diferite reviste cu profil auto si caut sa aflu cat mai multe noutati in domeniu. Noul model opel insingna si jeep antara sunt superbe si au foarte multe dotari cu tehnica moderna de ultima ora.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Poate acum un an puteam vorbi de "NOUL model Opel Insingnia", acum nu il mai putem numi nou. Arata bine, intr-adevar, insa dupa parerea mea de traditionalist difera prea mult de vechea identitate a marcii. Mie imi plac in general masinile la care dintr-o singura privire poti identifica producatorul, fara sa fii vazut modelul respectiv inainte. Ori Insignia nu seamana cu nimic din ce a construit Opel pana acum.
Despre Antara nici macar asa nu mai putem discuta ca despre un model nou. Imi place pentru ca imi plac in general masinile mari, dar sincer nu mi se pare un model foarte spectaculos, ba chiar prea asemanator cu ruda lui mai saraca - Chevrolet Captiva.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Scumpe... Eu inca visez la un Golf 3 Clasic. happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Frumos big grin

| M.madallina a răspuns:

Opel insignia imi place mult, dar in general mai mult imi plac masinile de la toyota

| radduu a răspuns:

Arata super bine Opelul Insignia, trebuia sa iasa si opelul cu ceva nou pe piata, oricum mie mi se pare un fel de vectra, parca tot pe acolo bate.

| florin_7857 a răspuns:

Opel Insignia... l-am vazut in showroom, e altceva. http://www.opel-erebus.ro/opel.jsp?id=opel-insignia
Daca vrei ceva mai ieftin poti alege Opel Astra (noul Opel Astra) care este un Insignia mai micut.
http://www.opel-erebus.ro/opel.jsp?id=opel-astra-new-generation