| djandrei a întrebat:

Vreau sa imi deschid un atelier de mecanic auto. Care stiti ce acte imi trebuie si cat ma costa?

Răspuns Câştigător
| olixandru a răspuns:

Salut, in trecut am vrut sa fac acelasi lucru ca tine, daca stai la curte iti va fi destul de usor sa-l realizezi, stiu ca iti trebuie firma si autorizatie de la RAR.
Eu am un site de piese auto http://www.vipercar.com/index.php?route=product/category&path=51 daca te gandesti sa-ti deschizi magazinul putem colabora. Pentru parteneri ofer discount mare.

| djandrei explică (pentru olixandru):

Da stau la curte si chiar as vrea sa imi deschid un atelier m-am uitat pe siteul tau si ii calumea o sa il pastrez si daca ma hotarasc sa imi deschid si cand imi deschid o sa vorbesc cu tine si ne intelegem

2 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Pentru inceput poti deschide service-ul doar pentru consumabile, de exemplu schimb ulei si filtre. Ca sa atragi clienti incepi cu o oferta, de exemplu cumparati filtrele si uleiul de la noi iar manoperea este gratis sau un pret mult mai ieftin decat concurenta. Tu o sa ai profit dupa pretul pieselor. Mult noroc si ne auzim.