| catalingl a întrebat:

vreau sa ma duc la un service autorizat de R.A.R sa imi colanteze masina cu folie neagra mata...masina mea este neagra dar o vreau colantata toata cu folie...trebuie trecuta cumva in cartea masinii ca a fost colantata sau nu? am inteles ca o sa obtin dupa colantare o autorizatie de la ei stampilata de R.A.R etc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate modificarile care schimba aspectul trebuie trecute in cartea de identitate a masinii si se fac numai dupa aprobarea lor de catre RAR.

| onasis1961 a răspuns:

NU este necesar pentru ca nu schimbi culoarea masinii.