| AmxMod a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau o masina un golf 4. intrebarea mea este pot sa bag cd cu muzica la el, sau trebuie sa-mi schimb casetafonu de la masina?

Răspuns Câştigător
| RobertIonut396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi daca masina are cd-player, in caz contrar, da trebuie schimbat casetofonul cu un radio-cd, pentru a afla daca masina dispune de radio-cd poti suna la cel care vinde masina

1 răspuns:
| DNSK a răspuns:

Cum sa stim noi, daca nici tu nu stii, ce-i in masina aia? think! just think