| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Vreau și eu niște păreri despre citroen C5, an 2014,1.6 diesel, 145.000 km,știu că are consum mic... avantaje și dezavantaje,am găsit unul și vreau să pun mâna pe el, la un preț de 4000 euro.Nu am prea multe așteptări de la o mașină,doar că îmi place exteriorul,interiorul, și motorul.

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Sa-mi bag ***-n mama ta si in toti mortii ma-tii cu islamismu' mortilor ma-tii, sa va vad in groapa pe toti care pun asemenea comentarii futev-ar Dumnezo

| boss97 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Sa umflat orezu-n tine?

| DaniTDCI a răspuns (pentru boss97):

A fost un raspuns adineauri dar a fost sters de catre administratori, cu Islamism si cruficicari si din astea, total indepartate de intrebare. intelegi? sau vrei sa iti explic mult mai detaliat?

| uncetatean123 a răspuns:

Daca iti place ce tot analizezi atat o masina?