| nicusor222 a întrebat:

Am o masina diesel cu an fabricatie 2012.
Bag sa zic motorina azi de la Petrom, peste o saptamana bag de la OMV.
Daca am bagat de la OMV, data viitoare bag Rompetrol, dupa bag Mol.
Esti bine ce fac ca schimb asa statile peco? Sau nu are treaba?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are nimic.
Problema este sa nu nimeresti combustibil cu impuritati sau apa, in rest, poti sa alimentezi de oriunde.

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Nu are nimic. Mai mult, la OMV si Petrom găsești fix aceleași produse, sub alte denumiri comerciale.