| Thuglife02 a întrebat:

Vreu sa imi schimb si eu casetofonul de pe masina daca pun unul care nu este original (al masinii) il mai pot conecta la computerul de bord?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca cumperi primul player aftermarket gasit, cel mai probabil nu vei putea.
Daca cumperi unul de pe acelasi model de masina, insa o versiune mai de top, sau gasesti un player aftermarket facut sa comunice cu computerul masinii, poti sa il conectezi.

| OldSoul a răspuns:

Cel mai bine ti-ai lua gandul de la asta, sunt destul de rare playerele aftermarket care au aceasta functie, exista unele adapotoare, dar nu merita sa mai dai bani si pe acelea.

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, desigur ca poti, totul sta in firele din spate care se conecteaza, informeaza-te si atunci cand il cumperi sa nu apara vreo problema.
Sa ai o zi placuta!