| Bbbionut a întrebat:

Salutare, a făcut cineva școală de șoferi cu Dalcom?
Cum a decurs a luat Orașul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar nu de scoala de soferi depinde luatul orasului, ci de cat de serios tratezi tu problema sofatului si invatatul Legislatiei rutiere si de cat de indemnatic esti, sa invarti volanul, sa iei decizii in secunde, sa fii atent la pieteni si la trafic in acelasi timp, sa faci manevrele semnalizând din timp samd.

| Bbbionut explică (pentru Violleta2022):

Eu te contrazic jassmina! Poți tu sa tratezi cât ai vrea de bine daca instructorul te plimba pin oraș zi de zi doar sa îți pape banii și să faci ore suplimentare și nu te învață nimic ex pe. mine nu mă învățat să întorc din 3 mișcări nu mă învățat mersul.oe.langa bordura nu mă. invatat parcări și am 20 ședințe făcute.
Am mers la un alt instructor de.la.alta școală și mă invatat astea in 2 ședințe sunt AS acum la toate!
Și vreau să îți spun că am luat sala din prima!
PRIMUL INSTRUCTOR MA. OUNEA IN MASINA SI MA. OUNEA SA CONDUC DUPA CUM MA TAIE CAPUL RARE ORI CAND MA CORECTA!