| pufuleta a întrebat:

Cat pot amana examenul practic(orasul)la scoala de soferi dupa ce am luat sala?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti amana atat cat sa nu treaca 1 an de la terminarea scolii de conducere, daca trece 1 an si n-ai dat examenele va trebui sa repeti scoala.

| onasis1961 a răspuns:

Foarte simplu, nu te prezinţi. Timp de un an te replanifică.

| drhotzu a răspuns:

Nop... dragii mei: reprogramarea examenului practic se poate pentru pana la 30 zile de sustinerea examenului teoretic! pentru ca se pune problema ca in 1 an uiti mai tot ce ai invatat oricum pentru proba teoretica...

| lex1993 a răspuns:

Pana iti expira dosarul adica 1 an!

| Stanciu_Robert_1976 a răspuns:

Cit pot sa amin proba teoretica

| Stanciu_Robert_1976 a răspuns:

Cum pot ami
na sala

| alex1717 a răspuns:

Am intrebat acolo unde am facut scoala de soferi de cate ori pot amana orasul.Aia nu avea habar.O zis sa merg la politie.M-am reprogramat deja odata...pot sa o mai fac fara sa dau sala? multumesc.