| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva scoala de soferi AutoJetX? Daca da, cu ce instructor, pe ce masina si ce parere aveti despre aceasta scoala? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Toti sunt o apa si un pamant, nu conteaza scoala sau instructorul, daca te concentrezi pe ceea ce faci va fi ok cu orice instructor, dar ar fi indicat sa fie unul calm si care sa nu isi piarda rabdarea!

| AllinaDaniella a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Da,stiu asta, tocmai de aia intreb, eu am facut cu 3 instructori de la scoala respectiva si toti erau sictiriti, fara chef si groaznic de "dornici" sa imi explice ceea ce trebuie...

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Daca vrei sa inveti intr-adevar ceva roaga un prieten sau pe cineva care are de mult timp permisul si are experienta sa iti explice ce si cum, si la scoala doar sa pui in aplicare ceea ce iti explica el!

| AllinaDaniella a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Faza e ca eu am terminat scoala respectiva,mai am de dat traseul si atat tot. Eram curioasa de o parere vizavi de scoala respectiva, eu una nu vreau sa mai aud de ea si sincera sa fiu, caut un instructor auto privat cu care sa ma prezint la examen.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Evident ca vei gasi numai contra cost si daca esti interesata iti pot recomada nu un privat, o tipa care este este instructoare la o scoala dar este foarte calma si explica foarte bine. Nu stiu ce preturi mai practica dar majoritatea au fost multumiti de ea, am mai multe cunostinte dar este una dintre cele mai calme aceasta tipa. Daca esti interesata lasa-mi un mail sau ceva in privat si discutam despre cum poti lua legatura cu ea!

| AllinaDaniella a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Da,fireste,conta cost. Momentam mai astept,am luat sala,insa m-au programat la traseu abia in Decembrie... Eu nu am nevoie de instructor sa imi explice ce trebuie, eu am nevoie doar de "masina" ca sa zic asa, sa mai aprofundez, dar bineinteles k asta o pot face doar cu un instructor si cu o masina speciala.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Si cu asta cred ca te poate ajuta... poti gasi pe cineva foarte usor!

| prolegion a răspuns (pentru AllinaDaniella):

"Eu nu am nevoie de instructor sa imi explice ce trebuie, eu am nevoie doar de "masina"
Si totusi se pare ca ai invatat ceva la scoala asta daca nu ai nevoie decat de masina. Se presupune ca ai invatat sa conduci. Parca asta este scopul unei scoli de soferiwinking

10 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sansele ca cineva de pe TPU sa fi facut acea scoala sunt aproape de 0. Cel mai bine e sa intrebi prin oras cine a facut acolo, ca nu e o crima sa intrebi

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Bl3ndDjBl3nd):

Hmm,posibil,insa cine stie, poate am noroc si imi raspunde careva.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Poti astepta...
succes