| NuConteazaShinee a întrebat:

Salutare all, as dori si eu cateva sfaturi despre ce masina as putea sa imi cumpar in 6 mi de euro... Eu nu am pretenti sa fie puternica din contra ma intereseaza o masina mai finuta, mai de tineret nu sedan-uri din acelea imense pentru oameni de 40 ani + ^_^

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei ceva de tineret dar si fiabila, sa nu consume mult, sa fie ieftina intretinerea si sa te tina o viata (Vorba vine dar oricum foarte mult timp) iti recomand un Volkswagen Pasat sau Golf 4, daca ai ceva mai multi bani de combustibil si intretinere poti opta pentru un Hyundai Coupe dar este benzina si consuma ceva mai mult, dar este foarte fiabila cu toate ca este sport!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vw golf 1, 2, 3,4,5...

| brandiburu a răspuns:

Eu asta mi-as luat: http://images.google.ro/......tp?/search

Iti raman si bani, e foarte usor de intretinut (cel putin gasesti piese peste tot), consuma putin, se infige bine in asfalt, te strecori cu ea peste tot dar ai si o gramada de spatiu in interior, este tinereasca, ai o gramada de functii integrate, etc etc etc.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Poti gasi multe masini, eu as recomanda un Audi A4-A6, un VW Passat, sau VW Golf IV dupa anul 2000 euro 3 sau euro 4