| bourbonvonboy a întrebat:

am achizitionat un logan fabricat in 2006 si nu prea am bagat de seama cand l-am cumparat. are in partea dreapta de la airbag-ul pasagerului capacul lipicios de la ceva adeziv, cam dubios, am mai vazut si la alte loganuri dar nu stiu de la ce provine? care sa fie explicatia? ma gandesc la ce e mai rau! funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin273 a răspuns:

Asa este si la al meu din 2005, probabil de la solutiile de parfum sau de sters bordul

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil, ramasita vreunui abtibild pe care fostul proprietar a vrut sa-l pastreze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi fost pocnita si a sarit airbagul si apoi reparata de gigi de la colt.

| danutzu96 a răspuns:

Uita-te bine la capac sa nu fi fost lipit. Cand airbag-ul sare se aprinde si un martor in bord (dar nu e greu pentru gigel bun la toate sa il scoata laughing )