| guardian18angel a întrebat:

Salutare.

Am luat orasul de putin timp, iar aici ma refer la permisul de conducere.

Am citit pe net, iar in mare parte am gasit raspunsuri si mai vechi, am citit si pe-aici in pic, dar tot mi-ar placea sa ma lamureasca cineva de variantele de rezolvare.

Eu stau si la sat, si vreau sa stiu cam cum pot intra in posesia permisului cel mai okay? Adevarul e ca nu mi-l trebuie neaparat, e doar de entuziasm happy... ca a fost si multa munca pentru el.

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Pai in maxim 7 zile lucratoare ar trebui primit acasa, prin posta.
daca vrei sa conduci mai repede, mergi la sediul de politie de unde faci parte si ceri o adeverinta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il primesti prin posta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trebuie sa-ti fi spus cand il gasesti dar era euforia prea mare

| ShoboM a răspuns:

Il vei primi prin posta la adresa de domiciliu din buletinul tau.