| Raul_Marius_1987 a întrebat:

Salutare, am montat o statie pe masina si mi se aude motoru de la masina in boxe, ma poate ajuta cineva cu un raspuns? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Trebuie să fie un condensator nepolarizat în paralel pe firele de alimentare, cât mai aproape de baterie.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Semnalul de intrare la staţie de unde ai luat?

| 0rlando a răspuns:

Pune-i un condensator de filtrare, altfel nu scapi de paraziți.

| Raul_Marius_1987 explică (pentru 0rlando):

Si unde se punde condensatorul? pe plus sau pe minus?

| 0rlando a răspuns (pentru Raul_Marius_1987):

Trebuie să fie un condensator nepolarizat în paralel pe firele de alimentare, cât mai aproape de baterie.

| Andr3y007 a răspuns:

Nu ai facut alimentarea cum trebuie
funda?