| p0wer a întrebat:

Salutare, am o nelamurire, vreau sa plec cu o masina din Italia spre Romania, inmatriculata aici totul pus la punct, numai ca asigurarea nu este pe numele meu, as putea sa plec asa cu asigurarea asta care este pe alt nume decat cel al proprietarului ( pe asigurare scrie numarul masinii )

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca este asigurarea facuta pentru acea masina nu conteaza pe numele cui este, este 100% legal doar sa fie asigurata masina!

| express11 a răspuns:

Daca este asigurarea facuta pentru acea masina nu conteaza pe numele cui este, este 100% legal doar sa fie asigurata masina!

| Ghost a răspuns:

Asta si pe mine m-ar interesa si eu as vrea sa plec unde mai ales in Italia stai eu in centrul romei