| PringAloe a întrebat:

Salutare, am o problema cu un atv, in timp ce il tractam spre o destinatie, am pus avariile asa cum trebuie pus insa dupa vreo 5 minute de stat cu avariile pornite la un moment dat nu au mai mers, am inchis avaria am pornit iar avaria si nimic, am incercat sa semnalizez stanga dreapta si nimic, nu mai merg. Imi e greu sa cred ca sau ars toate 4 deodata. Care mai poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

S-a ars releul de semnalizare.
Tot el se ocupa si de avarii.
Este o chinezarie electronica care costa 12 lei.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Defectiunea o poate afla doar un mecanic sau electrician auto.
Iar ca sa o duci la reparat, cheama o masina cu platforma sa ti-o ridice si transporte, la destinatie.

| Opris_Patrik_1977 a răspuns:

Mă gândesc că le-ai ținut prea mult aprinse și s-a ars vreun fir sau maneta/buton (ce ai tu) s-a stricat, desigur poate sau ars toate deodată, oricum ar trebui să îl duci la un service Funda?