| AdrianMichael a întrebat:

Salutare, am schimbat bateria la cheia de rezerva acum observ ca nu se aprinde ledul daca apas pe inchis-deschis, am fost la masina sa verific totusi daca functioneaza si nimic...precizez faptul ca, cheia originala nu o mai am, am doar rezerva. (Passat B5)
Astept sfaturile voastre!
Funda!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ori e descarcata bateria, ori ai pus-o gresit.

| blAster85 a răspuns:

Daca ai pus bateria bine, ledul ar trebui sa arda.dar trebuie sa o resincronizezi, bagi cheia in usa si inchizi/deschizi apasand pe butoanele de pe cheie.nu ma intreba ordinea ca nu tin minte.si eu am patit la fel.bafta