| BudeanuAClaudiu a întrebat:

Salutare, am un Audi A4B6 si nu mă pot conecta cu niciun tester auto, dacă știe cineva mă poate ajuta și pe mine?

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Du-te la baietii care fac modificari de soft, eu am fost la cineva care se ocupa doar cu asa ceva, mi-a rezolvat o problema si mai mi-a dat si ceva caluti. Sunt in stare sa demonteze ECU masinii sa-l repare sau sa-l inlocuiasca, sa-l cloneze sa-l modifice etc.Au testere de ultima generatie si preturi ok. Fugi se serviceuri mari.Cine este cu adevarat bun nu lucreaza ca angajat in service.Are propria afacere.