| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Salutare, am un renault megane 2 2004, nu îmi merg proiectoarele deloc, am verificat și siguranțele nu sunt arse. Nici în bord nu îmi arata becul aprins de la proiectoare. Ceata merge se aprinde. De unde o fi buba ca îmi da bătăi de cap

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un electrician și un aparat de măsură găsesc hiba. Deci nu pregeta in a-i mobiliza pe amândoi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu ce ai verificat sigurantele cu mina goala? Alea trebuie masurate ca sa iti dai seama daca sunt arse, habar nu aveti dar va bagati unde nu stiti, du te cu ea la service auto sa o repare ei ca tu habar nu ai o faci zob.