| skirlex a întrebat:

Salutare, as vrea sa cumpăr o toyota supra din Anglia cu volan pe dreapta si vreo 3-400 de cai putere, cât ar trebuii sa coste,

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este greu...nu avem date suficiente. Conteaza mult anul de fabricatie, chilometrii, daca a fost lovita...sunt multe in concurs! Dar, in jur de 5000 de euro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania si in Anglia le iei scumpe, in Germania le iei la bani de nimic. 1.000/2.000 Euro. Daca vrei cu motor tare si tunata, cam 8.000 Euro. Au KM foarte mici. M-am interesat de un Shelby GT-500, fabricat in anul 1967, cu 46.000 KM laughing. In Germania gasesti orice. Cauta pe Mobile.de sa vezi ca gasesti cu sutele, si gasesti de care ai nevoie. Nu neaparat din Anglia, gasesti si aici cu volan pe dreapta happy

| MariusF23 a răspuns:

Cati ani ai? laughing

| skirlex explică:

Din 1994

| gtr2rr3 a răspuns:

Este o super masina, numai ca mototrul 3. 0TwinTurbo o sa iti consume 20l/100km. Gasesti de vanzare si in ro cateva. Pretul ar fi cam in jur de 7. 000Euro.

| AndyAndrey01 a răspuns:

La mana a doua e 20000 de euro din magazin ie 30.000, 40.000 sau 50.000