| extreme2495 a întrebat:

Salutare, as vrea sa imi achizitionez un Opel Astra Coupe 1.6 adusa din Germania. Masina are un motor de 1598 cm³ si norma Euro: euro2 adusa din Germania.
Stie cineva cat costa inscrierea?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti zic ca nu se merita sa cumperi din Germania, si tocmai opel ti-ai gasit? 101 cai putere pentru 1.6, mai bine iti iei un golf 4 cu banii aia tot acelasi motor si ai cam 110 cai putere si ceva design mai bun. si totusi, de ce tocmai din Germania si nu de la noi?

| extreme2495 explică (pentru RB26DETT):

Pai mi-a adus-o un tip si eu vreau s-o cumpar. Masina este din 2000...

| extreme2495 explică:

Masina este din 2000