| Adytzzu_4417 a întrebat:

Salutare care este cea mai buna carte de invatat pentru permis auto C, D, E, categoria B o am deja.

3 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu D nu poti sa circuli daca nu ai C si E, daca ai C nu poti sa circuli decat cu C...laughing hai ca te-am aburit de tot deci pana la urma e C-ul.:*:*:*

| Adytzzu_4417 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Eu am intrebat sa imi dati sfaturi pentru o cate buna pentru a invata

| blondutzata a răspuns:

C si E sunt foarte bune dar si B dar D iti spune doar putin despre semnele auto si cateceva despre mentinerea corpului in timpul condusurilor dar b iti spune multe si si C si E