| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna carte de invatat pentru permis?

6 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Trimite un mail pe adresa covex_robu@yahoo.com adica pe adresa mea si am sa iti trimit legislatia rutiera pe scurt adica exact ce iti trebuie pentru a promova examenul teoretic. Eu din aia am invatat si am luat din prima categoria B C si C+E. Toate 3 din prima. Bafta la examene.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Era una albastra in magazine... Si mai este una cu cd... Dar nu m-i s-a parut extraordinara. Iti recomand sa faci cat mai multe chestionare. Un site cu chestionare care se apropie foarte mult de cele care se dau acum este: http://chestionare.auto.ro/
Succes!

daniela
| daniela a răspuns:

Codul rutier

Shin
| Shin a răspuns:

Legislatia rutierawinking
Shin.

| pepe a răspuns:

Legislatia rutiera este cea mai buna carte.