| aplyseby1994 a întrebat:

Salutare. Ce as putea sa pun pe un audi a6 model 2003 ca sa dea mai multi CP? in afara de a-i schimba evacuarea? adica sa ii pun un cip? filtru de aer? sau ce mai pot sa ii pun si cati CP imi dau fiecare din astea? si cam cat m-ar costa? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| geo9090 a răspuns:

Frate un sfat foarte bun care o sa til dea si altii nu iti pune cip pentru ca, cu trecerea timpului se **** motorul si e pacat.

3 răspunsuri:
| IONYUTZ a răspuns:

Nu poti modifica motorul pentru ai da multi CP

| MaXSp3ed a răspuns:

Mai bine lasa-l asa. decat sa ai probleme, app cat ai dat pe el?

| aplyseby1994 explică (pentru MaXSp3ed):

Pai am dat 20.000 + vreo cateva rate. Vreo 30 de mii in 2005. Aveaa 40.000 km la bord masina...acum are vreo 220.000; e full s-line; hmm este ok; are 180 CP si are evacuarea schimbata. asa am cumparat-o; 2.5 TDI. Ce ma sfatuiti sa fac? se merita sa ii pun cip/ altceva...filtru de aer si altceva care sa ii dea mai multi CP si daca da ce ar tr sa ii pot pune? cat costa piesele
mersi