| AndrP a întrebat:

Ce părere aveți de un Vw Passat CC 2016, 2.0 TDI 140Cp, cutie automată?
Vreau să stiu dacă este o mașină fiabilă, la consum cum stă, dacă este scumpă întreținerea și dacă este o mașină rezistentă pe care te poti baza oricand.
In mare parte, daca este o mașină care merită cumpărată.

2 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Da e o mașina fiabila ca consum sta la mediu
Si daca ai ocazia sa o cumperi fa o

| PrESeUS a răspuns:

Părerea mea sa te feresti de cutiile automate pentru ca dupa 200. 000 de km o sa inceapa sa apara probleme si daca esti dispus sa investesti este alegerea ta ti as recomanda o manuala. In rest sa verifici bine masina si drumuri bune!