| SweetTFresh a întrebat:

Ce parere aveti despre BMW? Doresc cat mai multe detalii. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Ce ai vrea sa auzi daca deja stii ca-i printre cele mai bune firme de masini?

| SweetTFresh explică (pentru Clorox):

Cateva detalii in plus. Chestii pe care poate nu le cunosc...

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este o intrebare de amator, neinitiat in aria auto. BMW ca ce? ca firma este puternica trebuia sa specifici un anumit model daca vroiai parerea noastra. bafta

| Sofer a răspuns:

Daca esti începător iti recomand bmw e36 318is.

| SweetTFresh explică (pentru Sofer):

Mersi de recomandare! Chiar e buna!winking

| Clorox a răspuns:

Intretinerea la Bmw e mult mai mare.
Problema cu tractiune la spate iarna.
Motoarele au consum mare.
Bine, aici difera si de model dar totusi!

| DavidoffUser a răspuns:

Tu intrebi la general sau despre un anumit model? BMW face o multime de modele, nu numai x6 si 320D. Construiesc de la mini coopere la motociclete pana la rolls royce.

| SweetTFresh explică (pentru DavidoffUser):

Stiu, dar intrebam in general...

| BeSmart17 a răspuns:

E printre cele mai bune masini dar consuma cam 14% din bateria masinii

| Lenu_Zoltan_1990 a răspuns:

O masina foarte buna.Costuri mari de intretinere dar merita toti banii. consum mare daca este pe benzina.Eu am un 523 i din 97 si nu m-as despartii de el pentru nici o alta masina

| SweetTFresh explică (pentru Lenu_Zoltan_1990):

Ma bucur sa aud asta! Sa-l conduceti cu placere!winking