| mariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile de manichiura-pedichiura? ma pot angaja dupa aceea? imi doresc sa am un loc calumea de munca a m-ai facut cineva? vreau cat mai multe detalii

1 răspuns:
| purplestar9494 a răspuns:

Depinde de unde vei face cursurile daca vei face niste cursuri de calitate la o scoala/persoana buna si cu renume atunci garantat vei gasi ceva de lucru dar si in foarte scurt timp.Acum chiar daca nu te duci la cele mai scumpe cursuri tot poti gasi niste cursuri bune care sa te invete meserie bine si daca vei lucra bine vei vedea ca in scurt timp iti vei face propria ta clientela.Este o meserie destul de lejera si banoasa daca te pricepi