| Michiko a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care nu au facebook pentru ca nu isi doresc asta?

Răspuns Câştigător
| Mahmurul20 a răspuns:

Nam facebook si nici nu am de gand sa-mi fac si nu ma consider invechit.
De ce sa stau sa postez poze cu mine la care sa comenteze prietenul prietenul varului meu de care nici dracu n-a auzit.
Mi se pare pierdere de timp.

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Acu' trebuie sa avem o parere si despre acele persoane?
Nu isi doresc si gata.De ce sa ne facem si o parere despre ei?
Daca spui ca sunt fraieri esti tampit. Daca spui ca sunt destepti, ca fac ceva util cu timpul lor liber sau ceva de genu' asta tot tampit esti, mai ales daca nu-i cunosti.