| Farazahar20 a întrebat:

Salutare, deci pe 22 decembrie dau sala. Fac chestionarele pe drpciv. Si scoalarutiera.ro, cu 22 si respectiv 23.Foarte rar 24. Credeti ca mai am timp sa invat? Ma simt asa foarte emotionat. O zi buna va doresc!.

2 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Stai linistit ca eu am mers acolo nu am citit nimic si l-am luat cu 25 daca faci chestionare este imposibil sa nu il iei, incearca sa gandesti logic fiecare intrebare la mine asa a mers.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Ar trebui prima data sa iei maxim la chestionare de acasă și după sa dai sala ca altfel o sa îngrosi rândurile celor care lau picat și crede-mă sunt foarte multi