| Seby80 a întrebat:

Salutare, detin un bmw x5 model 2009, si nu stiu din ce cauza, camera pentru masarier este sparta si nu mai apare pe display cand dau inapoi. As dori un site de unde pot da comanda de aceasta video camera, dar ORIGINALA. Dau funda si rog seriozitate!

1 răspuns:
| olivert1310 a răspuns:

De ce te chinui tu sa afli site-uri de unde sa o comanzi, pur si simplu du-te la un magazin auto mai mare, nu orice magazin de cartier, si de acolo le comanzi, se gaseseste orice piesa, originala, sau srl, tu bani sa ai sa platesti pentru una originala. Este mult mai simplu si nu necesita prea multa bataie de cap. Despre montare, du-te la un service autorizat unde mecanicii chiar se pricep la masini straine si mai de ultima generatie, asta daca nu stii s-o montezi tu singur (ceea ce ma indoiesc). Multa bafta!