| Winners10 a întrebat:

Salutare. Exista ceva modalitate prin care pot sa am internet in masina, ceva dispozitiv, insa nu as dori sa folosesc hotspot-ul de la telefon? Imi trebuie pentru navigatia auto.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cuplarea la Internet se poate face prin PC, Laptop, notebook, tabletă, smartphone, cuplate la o rețea telefonică care să conecteze locația ta mobilă cu Internetul. Altă modalitate nu există. Pentru navigația auto ai GPS.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, un modem 4G, de la o retea de telefonie mobila. Eu am avut demult de la Orange, au acoperire si viteza foarte buna.