| Didu85 a întrebat:

Salutare TPU! Vreau si eu sa descarc harta Romaniei si sa o bag pe un card sd ca apoi sa-l introduc in navigatia de la masina, cum as putea face va rog? Am cautat pe internet dar cred ca nu caut cum trebuie, multumesc.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Nu e asa simplu. Fiecare producator auto isi face propriile harti si doar la ei le poti reactualiza. Daca ai o navigatie Android ia aplicatia here maps si descarci ce harta ai nevoie.
Data viitoare precizeaza mai detaliat ce vrei sa faci.
Mai exista pe site-urile de piraterie ultimele actualizari la Audi, BMW, Mercedes. La Skoda ai actualizari gratuite si tot asa

| SilverF8ith a răspuns:

Cu speranța că ai un sistem de navigație Android este simplu downloadezi si instalezi aplicatia google maps apoi la optiuni dai maps offline si downloadezi Romania su astfel poti folosi navigația de la google fara internet. P.s funcționează si pe telefon/tableta