| Gsix a întrebat:

Salutare fani ai masinilor, fiti atenti, doresc un opel astra 1.7 diesel si nu stiu ce as putea face ca sa-l tunez frumos, adica sa arate de sa-ti pice fata, si de unde cumpar necesarele, un site ceva? multumesc mult, si graffiti cu monster daca as putea gasi un salon ceva unde sa-l fac? multumesc big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte de a cumpăra o mașină interesează de probleme cu motorizarea (la ce vrei tu, probleme cu Exhaust, EGR și ECU) - pentru trick-uri ieftine și superbe fără să arunci cu banii degeaba încearcă pe clubopel.ro

| Annitu30 a răspuns:

Uite aici www.stolenimg.com

| schajuman1344 a răspuns:

Pai sunt kit-uri tuning sau ti-l faci custom. Costa de la 3600 ron in sus. Daca tu crezi ca merita, atunci e ok. happy