| Jipa95 a întrebat:

Salutare! In apriximativ 7 zile, va trebui sa fac asigurarea la masina, in vederea inmatricularii. Masina o am de 3 luni, are motor 1.6 benzina, an 2006 si as dori sa va intreb un pret aproximativ al politei de asigurare pe 6 / 12 luni. Tin sa va mai precizez ca, masina este pe numele tatalui meu, care detine permis de 25 ani fara antecedente.
Vreau un pret aproximativ pentru cea mai ieftina polita.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o groaza de calculatoare online de RCA, folosește le cu încredere și ai sa afli exact cat te costa.

| Jipa95 explică (pentru suntserios):

Multumesc, nu am avut idee ca exista si asa ceva.
PS : 440 lei /6 luni, 580 / 1an

1 răspuns: