| winter a întrebat:

Salutare, intentionez sa cumpar o masina de la un targ si nr de inmatriculare sunt de alta tara. Ei bine ce trebuie sa primesc de la propietar pentru masina pe care vreau sa o iau adica, acte? Este prima mea masina si de aceea vreau sa fiu informat.
Ei bine dar dupa ce o cumpar ce trebuie sa fac ca sa o inmatriculez pe Romania, m-am uitat pe net si sincer m-a bagat in ceata cate trebuie mai ales ca trebuie facute o gramada de drumuri pe la toate institutiile.

1 răspuns:
| ncep?torul988 a răspuns:

Salut. Intr-adevar, trebuie facute o gramada de drumuri, de asta iti recomand sa iei cu numere de Romania. Uite un alt avantaj de ce sa iei din Romania, in afara sunt autostrazi fara limita de viteza, saracele masinii sunt forjate pe acolo, si trimise la Romanii de "bune".