| Ionut_Ciocan_1995 a întrebat:

Salutare. Recent mi-am cumpărat un operator Astra H și când dau drumul la radio se aude un piuit continuu că și o alarmă, dar nu am nimic aprins in bord. Ce poate fii? Am incercat sa deschid și să închid toate ușile, am pus centura dar nu se oprește. Dacă radioul este oprit nu se mai aude, dar când îl pornesc se aude muzică, dar si alarma asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla asta si cu motorul oprit? Doar cu contactul pus sau chiar fara contact( daca porneste fara contact mp3 playerul la acest model, desigur )