| PaulStudio a întrebat:

Salutare, știe cineva daca se nimerește schimbătorul de viteze cu tot cu husa, nuca, de pe un golf 4 la un polo 6n2 2001?

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Caută aici pe site-ul ro.realoem.me şi alegi maşina ta, model şi an, apoi vei căuta acolo. Când vei da de aia, o să ai codul respectiv la nuca schimbător.Cu codul ăla îţi va apărea ţie modelele de maşini compatibile.Eu ştiu că e compatibil, dar pentru orice eventualitate, caută.să fii sigur.